Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Abajurlar

Dekorasyonun önemli bir parçası olan abajur modelleri günümüzde çok farklı şekillerde satışa sunulmaktadır. Lamba siperi anlamına gelen Fransızca kökenli bir kelime olan abajur ışığın bir noktaya yöneltilmesine yarar. Ancak dekorasyonda da harikalar yaratır. Işığın daha doğrusu lambanın abajur ile donatılması görsel açıdan mükemmel bir sonuç vermektedir. Abajur modelleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgilere sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Abajurlar çeşitli malzemelerden üretilir. Koni şeklinde olanlar, yarı küresel olanlar, tavan askısı ile kullanılan abajurlar, silindir şeklindekiler ve modern tarzda olan abajurlar ev dekorasyonunda kullanılabilir. Zevkinize ve tercihinize göre farklı abajurları evinizde kullanabilirsiniz.

Abajur Modelleri Çeşitli Tasarımlarla Sunulmakta

Günümüzde farklı modellerde ve tasarımlarda abajurların olduğunu görebilirsiniz. Evinizdeki mobilyalara uyum sağlayacak, dekorasyonla bütünleşecek çeşitli türlerde abajurlar bulunmaktadır. Renkli ya da renksiz plastik camlardan yapılan abajurları çeşitli yerlerde kullanabilirsiniz. Plastik kalıplı abajur modelleri de çok tercih edilmektedir. İstenen şekle daha rahat sokulduğu için bu tür abajur modellerinin kullanımı yaygındır. Özellikle modern çizgileri olan abajur modelleri plastik malzeme ile yapılmaktadır.

Abajur yapımında metallerin de kullanıldığı modeller bulunmaktadır. Bu modellerin sağlam olması tercih edilmelerinde en önemli etkendir. Modern dekorasyonda geometrik desenli abajurlar da çok kullanılır. Kataloğumuzda bu tarz abajur modellerine de yer verilmiştir. Tasarım harikası olan bu abajurları evinizin her alanında kullanabilirsiniz. Aydınlatmada abajur kullanımı evinizin ortamına farklı bir hava katmaktadır. Salonda, yatak odasında, çalışma odasında, oturma odasında kullanmak üzere şık abajur modellerinden birini tercih edebilirsiniz.

Abajur modelleri ve fiyatları her abajur modeli için en uygun şekilde belirlenmiştir. Bütçenize göre istediğiniz abajuru ev dekorasyonu için kullanabilirsiniz. Evinizin havasını bir anda değiştirecek olan abajur modellerinin zevkinize uyanlarını kataloğumuzda bulabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.