Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Beşik

Bebeğinizin odasına yerleştireceğiniz hem çok şık hem de konforlu çeşit çeşit beşik modelini bu sayfada görebilir, birkaç tıkla kolayca satın alabilirsiniz. Bebeklerin yaklaşık altı aya kadar içinde uydukları bu yataklar, Medusa Home'un birinci sınıf malzeme ve işçilik kalitesiyle imal ediliyor. Tüm Türkiye'ye ücretsiz teslimat avantajı da bulabileceğiniz bu sayfada, beğendiğiniz modeli satın alın, ürün kapınıza kadar gelsin. Kız ve erkek bebekler için tasarlanan bu beşikler, odadaki diğer mobilyalarla uyumlu tarzlarda seçildiğinde mekandaki stil bütünlüğü zahmetsizce yakalanabilir. Siz de sayfamızdaki çeşitler içinde bebeğinizin odasına uygun olanı bulup sepetinize ekleyin, avantajlı online mobilya alışverişinin keyfini çıkarın!

Bebek Odalarına Yakışan Beşik Modelleri

Usta eller tarafından tasarlanan Medusa Home beşik modelleri, uygun fiyat ve bol seçenek fırsatıyla bu sayfadaki yerini alıyor. Bebeklerin rahat ve deliksiz bir uyku çekmesi için geliştirilen bu ürünler, kaliteli ahşap malzemeler ve su bazlı hijyenik boyalar kullanılarak üretiliyor. Ayrıca uzun süre güvenle ve zevkle kullanabileceğiniz bu ürünleri bir yerden başka bir yere taşımak da son derece pratik. Tekerlekli ayakları bulunan portatif beşikler sayesinde siz neredeyseniz bebeğiniz de orada. Üstelik bu ürünlerin sallanabilir olanları da mevcut. Bebeğinizin kolayca uyutabileceğiniz sallanır beşik modellerini sayfamız üzerinde bularak hemen satın alabilirsiniz. Ürün kısa süre içinde adresinize teslim edilecektir. Tüm bunların yanı sıra buradan aldığınız beşikle uyumlu tarzda bularak bebeğinizin odasına yerleştirebileceğiniz şifonyerler modellerimize de göz atmayı unutmayın!

Farklı Özelliklere Sahip Kaliteli ve Şık Beşikler

Sayfamız üzerindeki beşik çeşitleri pek çok farklı özelliği bünyesinde barındırıyor. Bebeklerin rahat ve güvenli biçimde uyumasını sağlamak üzere tasarlanan bu ürünlerin yüksekliği ayarlanabilir modellerinden karyolanın yanında konumlandırılabilen modellerine kadar birbirinden farklı çeşitleri bulunmakta. Örneğin ebeveynlerin sıklık tercih ettiği anne yanı beşikleri burada görebilirsiniz. Bu ürünleri, karyolanızın yan tarafına sabitleyerek güvenle kullanmanız mümkün. Böylece bebeğiniz gece boyunca hem sizin yanınızda hem de güvende uyuyabiliyor. Bu modellerin tekerlekli olanları da mobil beşik arayanlar için ideal. Yüksek standartlarda boyalar kullanılarak renklendirilen beşikleri, bebeğinizin 0-6 aylık dönemi boyunca rahatlıkla kullanabilirsiniz. Siz de Medusa Home'un her cebe uygun beşik fiyatlarından yararlanarak alışverişinizden kazançlı çıkın.

Medusa Home Beşik Modellerini Keşfedin!

Medusa Home ahşap beşik modellerini satın aldıktan sonra belli başlı kullanım ve bakım talimatlarına dikkat etmenizde fayda var. Bunlardan ilki ürünün yerleştirileceği zeminin yapısı. Bebeğinizi içinde uyutacağınız beşikler, düz ve pürüzsüz bir zemin üzerinde konumlandırılmalı. Böylece beşiğin istenmeyen durumlara maruz kalmasını engelleyerek bebeğinizin güvenliğini sağlayabilirsiniz. Bir diğer konu da beşiğin içinde yer alan tekstil ürünlerinin parça bağlantılarının düzgün ve gergin olmasına dikkat etmelisiniz. Böylece ürünler, bebeğiniz için tehlike olmaktan çıkacaktır. Son olarak ev içinde yaşayan çocukların, beşik yatağının etrafında yetişkin gözetimi haricinde dolaşmasına izin vermeyin. Tüm bu tüyoları göz önünde bulundurarak satın aldığınız beşiği rahatlıkla kullanabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.