Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

2022 Beşik Modelleri

Bebeğiniz için beşik modelleri arasından güzel bir beşik seçebilirsiniz. Bebeğinizin odasını hazırlarken yenidoğan döneminde kullanacağınız beşik için çeşitli modelleri değerlendirebilirsiniz. Önemli olan beşiğin kullanışlı ve rahat olmasıdır. Bebeğiniz doğduktan sonra en fazla beşiğinde zaman geçirecek. Beşiğin ergonomisi bebeğinizin rahat etmesini sağlamalı. Ayrıca istediğiniz zaman bebeğinizi beşiğiyle birlikte yanınıza alabilmelisiniz. Bu dönem bebeğinizi sıkça emzirmeniz gerektiğinden sizin yakınınızda olmalı. Bunu en kolay beşiği sayesinde sağlayabilirsiniz. Bu yüzden beşik modelleri ve fiyatları ile ilgili detaylı bir araştırma yapmalı ve seçiminizi buna uygun yapmaya çalışmalısınız.

Taşınabilir Beşik Modelleri

Bebeğinizi devamlı takip edebilmeniz için beşiğinin kolay taşınabilir olmasına özen göstermelisiniz. İlk aylarda bebeğinize yakın olmanız önemli avantajlar sağlar. Bütün ihtiyaçlarını aksatmadan görebilirsiniz. Özellikle ağladığında, uyandığında, acıktığında bebeğinizin yanında olabilirsiniz. Bu nedenle beşiğinin taşınabilir olması önemli. Tekerlekli ve hafif malzemeden üretilmiş bebek modelleri bu açıdan en ideal tercihtir. Ailelerin de bu konuda aynı düşündüğünü bildiğimiz için kataloğumuzda taşınabilir modellerimiz ağırlıkta. İster bebek odasında ister kendi odanızda bebeğinize beşiğinin içinde bakabilirsiniz.

Katlanabilir Beşik Modelleri

Beşik kullanımı yenidoğan döneminde olduğundan daha sonra yer kaplamasın diye beşiği uygun bir yerde saklamanız gerekir. Bunu katlanabilir özellikte beşik olduğu takdirde yapabilirsiniz. Bu modellerde dikkat etmeniz gereken ise güvenlik kilididir. Açılır halde olan beşiğin güvenlik kilidi mutlaka ayarlı olmalıdır. Bu modellerin gerek kalitesi gerekse malzemeleri titizlikle seçilmektedir. Aynı şekilde tekerlekli beşiklerde de sabit durmasını sağlayacak özel bir mekanizması bulunur. Bebeğinizin güvenliği için beşiklerde her türlü önlem alınmıştır.

Beşik modelleri ve fiyatları için internet sitemizdeki bilgilerden yararlanabilirsiniz. Beşikleri bütçenizi sarsmadan alabilir, en cazip seçeneklerle ödeyebilirsiniz. Bebeğinizi rahat edeceği ilk yatağında, en şık beşiğin içinde büyütmeye başlayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.