Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Country Düğün Paketleri

Modern ya da avangarde düğün paketlerinden farklı tasarımlarıyla ayrılan country düğün paketleri, daha sade mobilyaları tercih edenlerin seçimi oluyor. Her biri birbirinden farklı işlevlere sahip mobilyaların bir araya toplandığı bu paketler, yeni evlenecekler için harika bir fırsat oluşturuyor. Her ürününde iki yıl üretici garantisi vadeden Medusa Home, country düğün paketlerinde pek çok ürüne yer vermiş. Bunlar arasında yatak odası, yemek odası ve oturma odasında yer alan belli ürünleri görmek mümkün. Sürgülü ya da kapaklı gardıroplar, çift kişili karyolalar, çok çekmeceli şifonyerler, işlevsel ve şık komodinler, açılabilir ya da sabit yemek masaları, konforlu sandalyeler ve rahatlığıyla tercih edilen oturma grupları yer alıyor. Siz de tüm bu country düğün paketleri arasından seçiminizi yaparak alışverişinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Medusa Home Country Düğün Paketleri

Sayfamız üzerinde yer alan country düğün paketi çeşitleri, farklı zevklerden ve bütçelerden kullanıcılar için tasarlanmış. İster koyu ister açık renkli mobilyaları tercih ederek yeni evinizi dilediğiniz gibi döşeyebilirsiniz. Yatak odalarındaki yerini en güzel biçimde alacak olan çift kişilik karyolalar, müşteri taleplerine göre bazalı ya da bazasız olarak üretilebiliyor. Yemek masaları da yine istek doğrultusunda açılabilir olarak tasarlanmakta. Ayrıca sandalye ve koltuk kumaş renkleri de tamamen sizin zevkiniz doğrultusunda değiştirilmeye hazır. Tüm Türkiye'ye ücretsiz teslimat ve kurulum hizmeti de veren Medusa Home, müşteri odaklı hizmet anlayışıyla kullanıcılarından tam puan alıyor. Ayrıca burada modül seçme imkanınız da var. Paketler içinden istemediğiniz parçaları çıkarabilirsiniz. Böylece online mobilya alışverişinizi bütçeniz dahilinde tamamlamanız mümkün.

Her Cebe Uygun Country Düğün Paketleri

Farklı bütçelerden aileler ve bireyler göz önüne alınarak fiyatlandırılan Medusa Home country düğün paketleri arasından siz de cebinize uygun seçimler yapabilirsiniz. Buradaki ürünler, birinci sınıf malzeme ve işçilik ile imal edilmekte. Dolayısıyla kullanım talimatlarına uyduğunuzda bu paketlerde yer alan mobilyaları uzun yıllar güvenle ve zevkle kullanabilirsiniz. Çok şık ve konforlu koltuklardan geniş iç hacimli gardıroplara, kullanışlı konsollardan göz alıcı yemek masalarına pek çok farklı mobilya türü, yeni evlenecekler ya da evini yenilecekler için burada karşınızda. Acele edin, mekanları güzelleştirmekte geç kalmayın!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.