7.000,00 TL
4.500,00 TL
5.000,00 TL
3.750,00 TL
6.000,00 TL
4.500,00 TL
6.000,00 TL
4.500,00 TL
6.000,00 TL
4.500,00 TL
6.000,00 TL
4.500,00 TL
Toplam 8 ürün görüntüleniyor.

Çocuk Odası Kitaplık

Çalışma masaları ile birlikte takım olarak ya da tek başına kullanabileceğiniz çeşit çeşit çocuk odası kitaplık modelini sayfamız üzerinde görüntüleyebilir, birkaç tıkla kolaylıkla satın alabilirsiniz. Her biri birbirinden güzel ve kullanışlı bu mobilyalar ile çocuğunuzun odasındaki işlevselliği artırmanız mümkün. Kitaplar için harika bir depolama alanı seçeneği yaratan bu ürünler; beyaz, siyah, lacivert, sarı, ceviz ya da farklı renklerde üretilerek satışa sunuluyor. Siz de buradaki modeller arasından çocuğunuzun odasındaki mobilyalarla uyumlu bir kitaplığı bularak hemen satın alabilirsiniz.

Çocuğunuzun Odasına Uygun Kitaplık Modelleri

Medusa Home'da çocuğunuzun odasına uygun bir kitaplık modelini bulmanız çok kolay. Sayfamız üzerinde listelenen ürünlerden beğendiğinizi seçip sepetinize ekleyin. Alışverişinizi tamamladığınızda satın aldığınız kitaplık modeli kısa süre içinde adresinize geliyor. Üstelik Medusa Home'un tüm Türkiye'ye ücretsiz teslimat avantajı da cabası. Böylece hem çocuğunuzun odasında ihtiyaç duyulan kitaplığı zahmetsizce satın almış hem de alışverişinizi bütçeniz dahilinde tamamlamış olabilirsiniz. Kız ve erkek çocukların beğenileri doğrultusunda üretilen bu ürünlerin her biri, birinci sınıf malzeme ve işçilik ile üretiliyor. Dolayısıyla uzun yıllar güvenle ve zevkle kullanabileceğiniz Medusa Home kitaplık modelleri arasından siz de seçiminizi yapın, kaliteyi ulaşılabilir fiyatlarla satın almanın keyfini yaşayın!

Çocuğunuzun Kitaplığını Medusa Home'dan Alın!

Medusa Home'daki çocuk kitaplık modelleri, iki yıl üretici garantisi ile satışa sunuluyor. Kaliteli suntalam ve metal malzemeler kullanılarak imal edilen bu ürünler, demonte biçimde adresinize gönderiliyor. Diğer yandan son derece pratik şekilde kurulum yapabileceğiniz çocuk odası kitaplık modelleri, farklı boyutlarda üretilerek satış sunulmakta. Çocuğunuzun odasının büyüklüğüne göre seçebileceğiniz bu mobilyalar sayesinde çocuğunuzun hem ders hem de okuma kitaplarının tümü derli toplu biçimde saklanabilecek. Üstelik bu kitaplıkların bakımı da son derece kolay. Doğrudan güneş ışığından koruyarak konumlandıracağınız çocuk odası kitaplıklarını, belli aralıklarla nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Ayrıca mobilyaların yüzeyini de suyla uzun süre temas ettirmemeye de özen göstermenizde fayda var. Bu tüyoları göz önünde bulundurarak kitaplığınızı uzun yıllar kullanabilirsiniz. Her cebe uygun kitaplık fiyatları ile alışverişinizden kazançlı çıkın!

Medusa Home Kitaplık Modelleri ve Fiyatları

Sayfamız üzerindeki her zevke ve bütçeye uygun kitaplık modelleri ve fiyatları ile siz de çocuğunuzun odasındaki kitaplık ihtiyacını, cebinizi yormadan karşılayabilirsiniz. Kaliteli suntalam malzemelerden üretilen bu ürünler farklı boyutlarda üretilerek satışa sunuluyor. Çocuğunuzun odasının metrekaresi doğrultusunda seçimler yaparak satın alacağınız kitaplık modelleri ile mekana uygun mobilya seçimi yapmak mümkün. Zira bu sayfada, pek çok farklı boyuttan kitaplık çeşidi bulabilirsiniz. İster çekmece ilaveli ister sadece raflı kitaplık modellerini burada detaylıca inceleyebilir, birkaç tıkla rahatlıkla satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.