10.000,00 TL
6.500,00 TL
17.000,00 TL
14.000,00 TL
12.000,00 TL
9.500,00 TL
12.000,00 TL
9.500,00 TL
5.000,00 TL
6.850,00 TL
4.850,00 TL
4.050,00 TL
4.050,00 TL
Toplam 17 ürün görüntüleniyor.

Dresuarlar

Evinizin mobilya ihtiyacını karşılarken size sunulan sınırlı sayıda seçenekle getirmeyin. Sitemize tıklayarak onlarca farklı model seçeneğine göz atma keyfini sizde yaşayabilirsiniz. İncelediğiniz bu koleksiyonda tamamı kusursuz bir işçilik örneği olan ve evinizin şıklığını taçlandıracak dresuar modelleri yer alıyor.  Üstelik her bir model göz alıcı bir şıklık sunuyor!

Klasik, modern, country, bohem ya da minimal ev dekorasyonuna  uyum sağlayabilen, hatta dekorasyonun etkisini çok daha fazla ön plana çıkaran bu tasarımlar yaşam alanlarınıza bambaşka bir atmosfer kazandıracak. Elegan ve estetik hatlarıyla görenleri kendine hayran bırakan dresuar modelleri en sevdiğiniz aksesuarlarınızı sergilememiz için size harika bir alan sunuyor.

Dresuar Modellerinde En Geniş Renk Skalası Burada!

Bu koleksiyonumuzda sizlere oldukça geniş bir renk skalası da sunuyoruz. Beyaz, kahverengi, krem, bej, venge renklerinin en güzel tonlarıyla dizayn edilen  tasarımlar arasında altın varaklı olarak dizayn edilen modeller de mevcut.  Tasarımlar arasından seçim yaparken mobilyalarınız arasındaki renk uyumunu da gözetebilirsiniz.  Aynı zamanda birkaç farklı rengin bir arada kullanıldığı tasarımlar çok daha kolay bir şekilde renk uyumu yakalamanızı sağlar.

Aynalı dresuar modelleri küçük evleri daha geniş gösterme gibi önemli bir etkiye de sahip oluyor. Evinizin dilediğiniz her yerinde konumlandırabileceğiniz bu tasarımlarla  etkileyici bir şıklık elde edebilirsiniz. Aynı zamanda ucuz dresuar arayanlar için de onlarca farklı model seçeneği hazırladık. En kaliteli malzemelerle hazırlanan bu tasarımlar uzun kullanım ömrü beklentisini fazlasıyla karşılıyor.

Aynalı Ve Çekmeceli Dresuar Modelleri

Tercihinizi çekmeceli olarak hazırlanan tasarım seçeneklerinden yana kullanabilirsiniz. Özellikle küçük evlerde yaşayanlar için ekstra bir depolama alanı sunan bu tasarımlar kalabalık aileler için de ideal bir seçenek oluyor. Çok sayıda çekmeceye  sahip olan modelleri alternatif olarak tek çekmeceli tasarımları da tercih edebilirsiniz.

Fırınlanmış gürgen ağacı gibi en dayanıklı malzemelerden üretilen ve deforme olmadan çok uzun yıllar kullanabileceğiniz bu tasarımlar için sizlere en uygun fiyatları sunuyoruz. Aynı zamanda indirimli olarak satın alabileceğiniz tasarımlar da incelemeniz için sizi bekliyor. Son derece avantajlı bir alışveriş ile evinizin tüm mobilya ihtiyacını sitemizden karşılayabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.