Kullanım Koşulları

Medusahome.com.tr ("Web Sitesi") girmeniz ya da bu web sitesinde ki herhangi bir bilgiyi kullanmanız durumunda aşağıda ki koşulları kabul etmiş olursunuz.

1.Medusahome.com.tr MVOLKAN MEDUSA Orman Ürünleri Mobilya İnşaat Nakliye İhracaat Sanayi ve Ticaret LTD. ŞTİ. ("Medusahome") tarafından yayınlanan online bir alışveriş sitesidir.

2.Kullanıcı web sitesin'den yararlandığı sırada, vermiş olduğu bilgilerin gerekli olduğunu, şifre unutma, ürün gönderimi sırasında adresin hatalı verilmesi, fatura adresinin hatalı verilmesi gibi nedenlerden kaynaklanan aksaklıklar söz konusu olduğunda kendisi tarafından verilen bilginin hatalı veya noksan olmasından doğacak zararlardan dolayı sorumluluğun kendisine ait olduğunu ve bu hallerde üyeliğinin sona erdirildiğini kabul eder.

3.Medusahome, işbu web sitesi ve uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün ve bilgileri önceden ihtara gerek olmaksızın değiştirme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler, web sitesin'de yayımlandığı anda yürürlüğe girer. Web sitesi'nin kullanımı ya da web sitesi'ne giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

4.Medusahome'nin kullanıcı tarafından kayıt esnasında ya da daha sonra web sitesin'de belirtilen adres, e-posta adresi, her türlü telefon hatları ve diğer iletişim bilgileri üzerinden iletişim, pazarlama ve diğer amaçlarla kullanıcıya ulaşma hakkı bulunmaktadır. Kullanıcı işbu Kullanım Şartları'nı kabul etmekle aksine yazılı bir bildirimi olmadığı müddetçe Meduhome'nin kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinde bulunabileceğini kabul ve beyan etmektedir.

5.Medusahome, Kullanım Şartları'nın ihlali, haksız fiil, ihmal, veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğramaması, hata, ihmal, silinme, kayıp işlemin veya iletişim gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

6.Bu web sitesi, Medusahome'nin kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. Medusahome, söz konusu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

7.Medusahome, web sitesi'nin tasarımı ile web sitesi'nde ki tim bilgi, fotoğraf, Medusahome ve diğer markalar, www.medusahome.com.tr alan adı, logosu, ikonlar, grafikler ve teknik verilerin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Web sitesin'de yukarıda bahsedilen maddeler önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz başka bir dile çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, paylaşılamaz, iletilemez, sunulmaz ya da dağıtılamaz. Web sitesi'nin bütünü veya bir kısmı başka internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. Medusahome'nin burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

8.Kullanıcıları web sitesi'ni kullandığı sırada ileri sürdükleri fikir, düşünce, ifade, Medusahome ortamına eklenen dosyalar, başkalarına gönderilen kişisel bilgiler ve kişilik hakları ile yakından ilgili bilgilerin ve mesajların sorumluluğu kendisine aittir. Medusahome söz konusu fikir, düşünce ifade ve paylaşılan dosya, mesaj ve bilgilerden dolayı hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

9.Kullanıcılar web sitesi üzerinden tehdit içerikli ahlaka aykırı, ırk, din, dil ve cinsiyet ayrımı içeren, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına ve uluslararası anlaşmalara aykırı mesajlar gönderemez.

10.Kullanıcılar web sitesi üzerinden kişi, kurum ya da kuruluşların isimlerini lekeleyici, haklarını ihlal eden nitelikte, ahlaka aykırı veya yakışıksız ya da kanun dışı materyal ya da bilgiler yayımlayamaz.

11.Kullanıcılar web sitesi üzerinden reklam yapamaz, herhangi bir mal ya da hizmet satamaz, ya da satılmasına yönelik teklifte bulunamaz.

12.İşbu kullanım şartların'da belirlenen ve Medusahome tarafından tek taraflı olarak belirlenecek amaçlar dışında kullanıcı tarafından Medusahome hesabının gerek Medusahome'yi gerekse de üçünce kişileri zarara uğratacak şekilde kullanılması ve/veya Medusahome'nin ticari ihtibarının kullanıcın eylemlerinden dolayı zarar görmesi halinde Medusahome, kullanıcının üyeliğini iptal etme, kullanıcıya karşı gerek adil gerekse idari her türlü merciye başvurma hakkına sahiptir. Ayrıca, web sitesin'de yer alan "Arkadaşını davet et" uygulaması, spam gönderimine sebebiyet verecek ve bundan kazanç elde edilecek şekilde kullanılamaz. Bu nedenle bu hükme aykırı şekilde kullanıcı tarafından işlemlerde bulunulması halinde, kullanıcının hesabı kupon veya puanları da dahil olmak üzere süresiz ve tek taraflı olarak başkaca bir sebep göstermeye gerek olmaksızın sona erdilir. Medushome'nin bu yüzden uğrayacağı zararlara karşı her türlü dava ve talep hakkı saklıdır.

13.Kullanıcılar Medusahome'ye ilişkin olarak veya genel talep ve şikayetlerini web sitesin'de yer alan iletişim bilgilerinin sağladığı kanallara ulaştırabilirler.

14.Kullanıcılar siparişlerinde tek bir kampanya veya kupon kodu kullanabilir. Kampanya ve kupon kodları birleştirilemez.

15.Medusahome, kampanya boyunca, kampanya sonuçlarını olumsuz etkileyecek şekilde bilgisayar, internet teknolojilerini kullanarak hile yapıldığını ya da her ne şekilde olursa olsun haksız yollardan kayıt oluşturulduğunu tespit etmesi durumunda, ilgili katılımları hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutar. Bu kişiler kazananlar listesinde yer alsalar bile kurallara aykırı bir işlem ya da davranışı tespit edilmesi halinde, katılımcının bütün katılım verileri silinecek ve ödül kazanma hakkı ortadan kalkacaktır.(Sosyal medya kampanyaları dahildir.)

16.Medusahome, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına web sitesi'ne her girişte kullanım şartları sayfasını ziyaret etmeleri tavsiye etmektedir.