77.770,00 TL
56.724,00 TL
84.450,00 TL
61.450,00 TL
102.207,00 TL
74.935,00 TL
100.375,00 TL
90.379,00 TL
109.203,00 TL
84.035,00 TL
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Modern Düğün Paketleri

Mobilyada kalite kadar şıklık ve fiyat da önemlidir. Ancak tercihinizi modern düğün paketlerimizden yana kullandığınızda,  kalite, şıklık,  uygun fiyat, uzun ve sorunsuz kullanım ömrü,  konfor beklentilerinizin tamamı fazlası ile karşılanıyor! Çünkü sizlere en kaliteli malzemeleri kullanarak hazırladığımız kusursuz mobilya takımlarını en uygun fiyatla satın alma şansına sunuyoruz! Artık ucuz mobilya arayışına son verin, uygun fiyat her daim sitemizde!

Mobilya tasarımlarında modern modelleri tercih edenler için özel olarak dizayn ettiğimiz modern düğün paketleri oldukça geniş bir seçenek yelpazesini sizlere sunuyor. Aradığınız  ya da hayal ettiğiniz tasarımları sitemizde alternatifleri ile birlikte bulabilirsiniz. Yemek odası takımı, yatak odası takımı ve koltuk takımından oluşan üçlü düğün paketlerine alternatif olarak ikili paket seçenekleri de bulunuyor.

Düğün Paketi Çeşitlerinde Geniş Renk Skalası!

Zevklerinizden ödün vermeden tercih yapabileceğiniz tasarım seçenekleri en konforlu ve en sağlam mobilyalardan oluşuyor. Aynı zamanda sizlere geniş bir renk skalası sunmayı ihmal etmedik!  Tamamı bu yılın trend renklerinden oluşan bu tasarımlar arasında beyaz, bej, sarı, mavi, yeşil, kahverengi, krem rengi, gri, siyah ya da venge gibi renk tonlarını görebilirsiniz. Birkaç farklı rengin bir arada kullanıldığı ya da süslemelerin canlı renklerle yapıldığı modeller evinize dinamik bir atmosfer kazandırır!

Konforlu bir kullanım imkanı tanıyan koltuk takımları, konuklarınızı  en rahat şekilde ağırlığınızı sağlayacak olan yemek odası takımları, rahatlığıyla sizi büyüleyecek olan yatak odası takımları modern düğün paketleri içerisinde incelemeniz için sizi bekliyor. Aynı zamanda geniş bir depolama alanı sunan mobilya modelleri ile dizayn edilen tasarımlara da göz atın.  Küçük evler için depolama sıkıntısını ortadan kaldıran bu modeller elegan bir şıklık sunuyor.

Modern Düğün Paketlerinde Düşük Fiyatlar Burada!

Evinizin tüm mobilya ihtiyacını karşılamanızı sağlayacak olan modern düğün paketleri için yüksek rakamlardan oluşan bir bütçe ayırmanız gerekmiyor. Üzere tüm yıl boyunca en uygun fiyatları sunuyor ve aynı zamanda ödeme kolaylıkları da tanıyoruz. Bu sayede mobilya ihtiyaçlarınızı kaliteden ve şıklıktan ödün vermeden karşılamış oluyorsunuz. Hemen şimdi bu benzersiz koleksiyonu keşfedin!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.