3.267,00 TL
2.468,00 TL
3.194,00 TL
2.171,00 TL
3.267,00 TL
2.251,00 TL
3.267,00 TL
2.251,00 TL
2.365,00 TL
2.178,00 TL
2.178,00 TL
Toplam 16 ürün görüntüleniyor.

Aynalar

Evinizin her köşesini geniş, ferah bir ortama kavuşturan ayna modelleri için kataloğumuzdan ve internet sitemizden seçim yapabilirsiniz. Salon, yatak odası, oturma odası, hol ve diğer yaşam alanlarında ayna kullanımı her geçen gün artmaktadır. Ayna kullanımının en önemli avantajı mekânları daha geniş göstermesidir. Bu aynı zamanda evinize ferahlık verir. Evinizin dekorasyonu modern ya da klasik olsa da mutlaka kataloğumuzdan uygun bir ayna modeli bulabilirsiniz. Ayrıca ayna modelleri fiyatları hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yaşam alanlarında tercih edilen dekorasyon ürünleri ortama şık bir görünüm vermektedir. Küçük bir dokunuş ile evinizi kendinize özel bir mekân haline getirebilirsiniz. Ayna modelleri günümüzde dekorasyonun vazgeçilmez bir unsuru haline gelmiştir. İşlevselliğinin yanında şık bir dekorasyon ürünü olmasıyla dikkat çekmektedir. Günümüzde hemen her evde farklı ayna modellerinin kullanıldığını görüyoruz. Ortamda hem ferahlık sağlayan hem de aydınlatmayı daha iyi bir konuma getiren özellikleri bulunan aynaların kullanımından vazgeçmek kolay değildir.

Ayna Modelleri Dekorasyonun Tamamlayıcısı

Mekânda kapı karşısına, pencere karşısına yerleştirilecek ayna yardımıyla ışık kullanımını büyük oranda arttırabilirsiniz. Ruh halinize de iyi gelen bu unsur ferah bir ortamda yaşamanın ne kadar sağlıklı olduğunu gösterebilir.

Eviniz küçük olsa da ayna kullanımıyla daha büyük gösterebilirsiniz. Ayna bulunduğu mekâna bir derinlik kazandırır. Bu etkiyle odalar daha büyük, daha geniş görünür. Mobilyaların karmaşasını düzenler.

Parçalı aynalar, geometrik desenli olanlar ise bulunduğu ortama dekoratif bir görünüm verir. Mobilyaların şıklığını yansıtmak için uyumlu bir ayna kullanılabilir.

Ayna modelleri fiyatları ise bütçenize uygun seçeneklerle sunulmuştur. Kataloğumuzdan, internet sitemiz üzerinden beğendiğiniz ayna modellerinin fiyatlarına da ulaşabilirsiniz. Mobilyalarınıza yakışan bir model mutlaka bulabilirsiniz. Klasik tarzda ve modern çizgilerde olan ayna tasarımlarına bakabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.