Toplam 20 ürün görüntüleniyor.

Ortepedik Yatak Modelleri

Ortopedik yaylı yataklar yatak odası takımlarını tamamlayan en önemli parçalardır. Kendinizi yatak odanızda rahat hissetmek istiyorsanız, güne dinlenmiş şekilde uyanmak istiyorsanız yatak seçimine de özen göstermelisiniz. Medusahome online alışveriş sitemiz üzerinden farklı özellikleri bulunan ortopedik yatakları inceleyebilirsiniz. Beğendiğinizi, ihtiyacınızı karşılayabileceğini düşündüğünüz yatağı sipariş verebilir ve cazip ödeme seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz. Siparişiniz verilen süre içinde ücretsiz kargo ile adresinize kadar ulaştırılacaktır.

Ortopedik yaylı yataklar uyku kalitesini sağlamada en önemli unsurdur. Yatakların içinde yer alan yayları boşlukları özenle doldurulduğu için omurga sağlığınıza olumlu etkiler yapar. Vücut kıvrımlarıyla mükemmel bir uyum sağlayan yataklardan sabahları dinlenmiş olarak uyanabilirsiniz. Ayrıca yazın sıcak günlerde, kışın soğuk günlerde mükemmel bir kullanım avantajı sunarlar. Terletmeyen özelliği, nem dengesini sağlayan özelliği ile ortopedik yaylı yatakları içinize sinecek şekilde kullanabilirsiniz. Yatakların bir başka özelliği de silinebilir kumaştan üretilmeleri ve gerektiğinde temizliğin sağlanması açısından fermuarlı modellerinin de bulunmasıdır. Bu nedenle ortopedik yaylı yatak seçiminde sizlere sağladığı avantajları değerlendirmelisiniz. Yattığınız zaman yayları ile sizleri rahatsız etmeyecek dinlenmiş şekilde uyanmanızı sağlayacak, temizlik ve hijyen bakımından kullanışlı olacak yatakları değerlendirmelisiniz.

Medusahome kataloğunda termo özellikte, Latex özellikte olan çeşitli ortopedik yaylı yatak modellerini bulabilirsiniz. Her şey sizlerin daha iyi uyumanız, dinlenmiş şekilde güne başlamanız içindir. Özellikle omurga ve eklem sorunla

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.