5.000,00 TL
4.000,00 TL
5.250,00 TL
4.000,00 TL
6.250,00 TL
4.250,00 TL
6.250,00 TL
4.250,00 TL
6.500,00 TL
4.500,00 TL
6.500,00 TL
4.500,00 TL
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

Lambader

Ev dekorasyonun aydınlatma kısmında büyük bir öneme sahip olan çeşit çeşit lambader modeline sayfamız üzerinden birkaç tıkla kolayca ulaşabilirsiniz. Gerek ahşap gerek metal ayaklı bu ürünler salonlarda, oturma odalarında ya da yatak odalarında konumlandırılarak dekorasyona ve aydınlatma çözümüne katkıda bulunuyor. Her biri birinci sınıf malzeme ve işçilik ile üretilen beyaz, bej, lacivert, kahverengi ya da siyah lambader modellerimizi detaylı biçimde inceleyerek birkaç tıkla kolayca satın alabilirsiniz. Medusa Home lambader çeşitleri burada sizi bekliyor.

Lambader Modelleri ve Fiyatları

Sayfamız üzerindeki lambader modelleri arasından seçimler yaparak evinizi ya da çalıştığınız mekanları güzelleştirebilirsiniz. Diğer yandan bu ürünler, odalardaki oturma gruplarının, halıların ya da perdelerin renkleri ve stilleriyle uyumlu seçildiğinde dekorasyona da ayrıca katkı sunuyor. Kaliteli kumaş, metal ya da ahşap malzemelerin harmanlanmasıyla imal edilen bu ürünler sadece estetik değil, işlevsel amaçlara da hizmet ediyor. Örneğin burada göreceğiniz sehpalı lambaderler aydınlatmaya hizmet etmesinin yanı sıra değişik formlardaki sehpalarıyla da dekoratif objelere alan yaratıyor. Üstelik Medusa Home'dan satın alacağınız sehpalı lambader modellerinin sehpa rengini kendiniz belirleyebilirsiniz. Bu sayede evinizdeki diğer mobilyalarla uyumlu bir lambader çeşidine sahip olabilirsiniz.

Lambader Kullanımı ve Avantajları

Tasarım odaklı aydınlatma ürünleri arasında üst sıralarda yer alan metal ve ahşap lambader modelleri, evlerin ya da ofislerin dekorasyonuna katkı sunan önemli mobilya türlerinden. Yaşam alanlarında yapılan düzenlemeleri ideal biçimde ortaya çıkarmak için kullanılan aydınlatma ürünleri, doğru şekilde konumlandırıldığında etkisini artırıyor. Örneğin 3 ayaklı lambaderler uzun boyları ve farklı genişlikteki başlıklarıyla çoğunlukla evlerin pencereden uzak köşelerinde harika bir görüntü sergiliyor. Lambederler, televizyonun da bulunduğu bir mekanda kullanılacaksa genellikle ya TV'nin hemen yanına ya da TV'ye paralel uzanan duvarın önüne yerleştiriliyor. Böylece lambaderin ışığının televizyona yansıması önlenebiliyor. Lambader kullanırken göz önünde bulunduracağınız bir diğer konu da ürünün kalitesi. Uzun süre sizinle birlikte olmasını istediğiniz bu aydınlatma mobilyası, sağlam bir iskelete ve kaliteli tekstil ürünlerine sahip olmalı. Böylece lambaderinizi uzun yıllar gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Tüm bu tüyolara dikkat ederek alışverişinizi tamamlayın!

Medusa Home Lambader Fiyatları

Medusa Home'daki sade, sehpalı ya da raflı lambader modelleri arasından zevkiniz ve bütçeniz doğrultusunda seçimler yapabilir, mekanlara farklı bir hava katabilirsiniz. İster çocuk odasında ister salonda isterseniz de farklı bir yerde konumlandıracağınız bu aydınlatma ürünleri farklı renkleriyle de dikkat çekiyor. Örneğin burada listelenen gold lambaderler çoğunlukla iddialı ve avangart tarzda döşenmiş mekanlar için tercih ediliyor. Ahşap ayaklı ve hasır başlıklı lambaderler ise daha spor stillerin tamamlayıcısı konumunda. Siz de bu ipuçları doğrultusunda ilerleyebilir, odalarınızın tarzına uygun lambader modelini bularak evinizin dekorasyonuna katkıda bulunabilirsiniz. Medusa Home, spor ve şık tüm lambader çeşitleriyle bu sayfada sizi bekliyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.