7.000,00 TL
5.750,00 TL
7.500,00 TL
6.250,00 TL
7.500,00 TL
6.250,00 TL
6.650,00 TL
5.400,00 TL
7.500,00 TL
6.250,00 TL
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

Baza

İster misafir odanızda ister yatak odanızda kullanabileceğiniz çeşit çeşit çift kişilik baza modellerine sayfamız üzerinden birkaç tıkla kolayca ulaşabilirsiniz. Her biri birinci sınıf malzemelerden üretilen bu ürünler geniş sandıkları, otomatik mekanizmaları ve dayanıklı yapılarıyla kullanıcılardan tam puan alıyor. Üstelik bazanızı, Medusa Home'daki standart ölçülere ek olarak farklı ölçülerde de ürettirebilirsiniz. Tamamen metal konstrüksiyondan imal edilen baza modelleri burada sizi bekliyor. Acele edin, yatak odanızı yenilemeye vakit kaybetmeden başlayın!

Medusa Home Baza Modelleri

Türkiye'nin her yerine ücretsiz kurulum ve montaj hizmeti sunan Medusa Home'da kendi zevkinize ve bütçenize uygun baza modellerini bulabilirsiniz. Kaliteli ahşap malzemelerden üretilen bu ürünlerde, ideal kalınlıkta parkelam iç kaplamalar bulunuyor. Bu sayede dayanıklı sandık kısımlarına sahip olan bazaları, evinizdeki depolama ihtiyaçları için rahatlıkla ve uzun süre kullanabilirsiniz. Üstelik bu bazalarda, yatağın kaymasını engelleyen 4 cm derinliğinde bir havuz sistemi de mevcut. Her bakımdan işlevsel ve şık olan Medusa Home baza modelleri, kolay kavranabilen ön tutma kulplarıyla da beğeni topluyor. Farklı renk tonlarında ve formlarda görebileceğiniz bazalar, Medusa Home'daki diğer ürünler gibi iki yıl üretici garantili. Siz de buradaki hesaplı baza fiyatları ve şık modeller arasından seçim yapın, kaliteye ekonomik yoldan sahip olmanın avantajını yaşayın!

Medusa Home Baza Ölçüleri

Bu sayfada göreceğiniz baza modelleri farklı ölçülerde üretilerek adresine teslim edilebilir. Burada listelenen standart baza 160x200 cm ölçüsünde. Farklı müşteri taleplerini üzere geliştirilen çeşit çeşit baza ölçüsü arasında 90x190, 90x200, 100x200, 120x200, 140x190, 140x200, 150x200, 160x200, 180x200 ve 200x200 cm ebatlar yer alıyor. Tüm bu ölçüler arasından kendi ihtiyacınıza uygun olanı seçerek bize iletebilir, dilediğiniz boyuttaki bazanızı kısa sürede evinize teslim ettirebilirsiniz. Otomatik kilitli amortisör sistemi bulunan bazaları zahmetsizce açıp kapatabilir, içini belli ağırlıktaki dilediğiniz eşya ile doldurabilirsiniz. Üstelik bu ürünlerin temizliği ve bakımı da son derece pratik. Doğrudan güneş ışığından koruyabileceğiniz bir mekana yerleştireceğiniz bazanızı, belli aralıklarla nemli bezle silerek kolayca temizleyebilirsiniz.

Baza Alırken Dikkat Edilecekler

Evinizde kullanacağınız işlevsel mobilyalar arasında üst sıralarda yer alan baza çeşitlerini satın alırken bazı konulara özellikle dikkat etmekte fayda var. Bunlardan ilki ürünün malzemesi. Bazalar, standart kalınlıktaki iskelet yapısından meydana gelmeli. Zira bu ürünler belli ağırlıkları taşımakla görevli. Dolayısıyla satın alacağınız bazanın dayanıklı metal konstrüksiyondan yapılması, onun ne kadar sağlam olacağının da göstergesi oluyor. Alışveriş öncesinde dikkat edeceğiniz bir diğer unsur mekanizma. Fonksiyonel mobilyalar sınıfında yer alan bu ürünleri, içlerindeki kaldıraç mekanizması sayesinde rahatlıkla ve güvenle kullanabiliyorsunuz. Dolayısıyla siz bazanın içini doldururken istenmeyen durumları da önlemiş oluyorsunuz. Son olarak üretici firmayı da özenle seçtikten sonra baza alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.