İsteğe Göre Mobilya Üretimi Medusa Home’da!

Günümüzde mobilya imalatı yalnızca hazır tasarımlar ile değil isteğe bağlı siparişlerle de üretilmektedir. Pek çok kişi kişiye özel mobilya imalatı için firma aramakta ancak kurumsallaşan markalar bu talebe cevap vermemektedir.

Medusa Home Mobilya olarak hem isteğe göre mobilya üretiminde hem de kişiselleştirilen tasarımlarımızla tüm bu taleplere de cevap vermekteyiz. Ölçüye göre mobilya siparişi hakkında tüm merak ettikleriniz ise sizlerle Medusa Home Blog’da yer buluyor…

Kişiye Özel Mobilya İmalatı Nedir?

Kişiye Özel Mobilya İmalatı Nedir?

Kişiye özel mobilya imalatı, müşterilerin istek ve ihtiyacına göre tasarlanıp üretilen mobilyalardır. İsteğe göre üretilen mobilyalar, standart ve seri üretime dayalı bir şekilde değil; müşterinin talep ettiği ölçü, materyal, renk ve stillerde üretilmektedir. Bu sayede mobilya alışverişi yapan kişiler evlerine, ofislerine veya kullanım alanına göre her yerde kendi tarzlarını da yansıtabilmektedir.

Kişiye Özel Mobilyanın Avantajları

Mobilya satın almak isteyenlerin aradığı birçok özellik seçeceği ürünlerde bulunmayabiliyor. Bu durumda da kişiselleştirilmiş mobilya seçeneklerine yönelerek talep ettikleri özellikleri mobilyalara ekletmek herkes için avantajlı hale gelmektedir. Kişiye özgü mobilyaların avantajları başlıca şu şekildedir;

Özgün Tarz: İsteğe özel mobilya üretimler kişilerin zevkine uygun tarzları yansıtacak şekilde üretilmektedir. Müşterinin istediği ölçü, boyut, renk ve stillerde üretilen bu mobilyalar kişiye özel olduğu için de ayrı bir değere sahiptir.

Sağlamlık ve Kalite: Kişiye özel üretilen mobilyalar, müşteri talebine göre her materyalden ve kalitede üretilmektedir. Böylelikle müşterilerin kendi tercih ettiği malzemeler sayesinde dayanıklı ve kaliteli üretimler sağlanabilmektedir.

Uyumluluk: Kişiye özgü mobilyalarda en önemli özelliklerden birisi de kişisel isteklere ve zevklere tam uyumluluk olmasıdır. Müşterinin kullanacağı mekânın boyutları, dizayn ve renkleri gibi birçok faktöre bütünlük olacak şekilde üretilmektedir.

Ayrıca yemek odası sayfamızı ziyaret ederek güncel yemek odası takımlarımızı da inceleyebilirsiniz.

Medusa Home İsteğe Göre Mobilya İmalat Süreci

İsteğe göre mobilya sipariş etmek isteyenler müşteriler, bizlere medusahome.com.tr üzerinde yer alan iletişim numaralarımızdan ulaşabilirler. Canlı sohbet butonu, Whatsapp iletişimi veya doğrudan iletişim numaralarıyla arama sağlayarak isteğe göre mobilya siparişi oluşturabilirsiniz. Kişiye özel imalat süreci ise şu şekildedir;

  • Sipariş İçin İletişim
  • Talep Doğrultusunda Tasarım Çalışması
  • Üretim Çalışması
  • Teslimat ve Montaj Hizmeti

Ayrıca tüm Türkiye’ye ücretsiz teslimat seçeneğinin yanı sıra Avrupa ülkeleri başta olmak üzere dünyanın her noktasına da mobilya gönderimi seçeneklerimiz yer almaktadır.

İsteğe Özgü Mobilya Yaptırma Fiyatları

İsteğe Özgü Mobilya Yaptırma Fiyatları 2024

İsteğe özgü mobilya yaptırmak sanılanın aksine pahalı değil aslında daha uygun fiyatlıdır. Kişiye özel mobilya yaptırmak, günümüzde birçok kişi tarafından talep edilmekte ve giderek de bu sebeple yaygınlaşmaktadır. Evlerin veya iş yerlerinin oda ölçülerine göre, dekorasyon uyumuna göre veya beğendiğiniz stile göre üretim yaptırmak müşterilerin en çok talep ettiği isteklerden birisidir.

Medusa Home olarak biz de isteğe özgü mobilya fiyatlarında 2024’e özel indirimlerle satışa sunmaya devam ediyoruz. Web sitemizdeki iletişim kanalları aracılığıyla bizlere ulaşabilir ve kişiselleştirilmiş mobilya siparişlerinizi uzman ekibimizle birlikte belirleyebilirsiniz.

Ayrıca oturma grubu sayfamıza göz atarak isteğe göre mobilya tasarımı için fikir edinebilirsiniz. 

Ölçüye Göre Mobilya Siparişi Medusa Home Farkıyla!

Ölçüye Göre Mobilya Siparişi Medusa Home Farkıyla!

Türkiye’de mobilya denildiğinde akla gelen Medusa Home, kişiselleştirilmiş mobilyalarda da sizlerle buluşuyor… Ölçüye göre mobilya siparişi alan markamız, her renkte her kumaşta her ağaçta ve materyalde üretim sağlamaktadır. Uzman ekibimiz ve hızlı imalat sürecimizle de sizlere en kısa sürede talep ettiği ürünleri teslim etmekteyiz.

Ayrıca Medusa Home’un sunduğu avantajlar bunlarla da kısıtlı kalmıyor. Ön ödemeli kapıda ödeme, kredi kartına taksit ve havale indirimi gibi birçok ödeme yöntemi de müşterilerimize sağlanmaktadır. Siz de İnegöl mobilya markaları arasında öncü olan Medusa Home’a gelerek bu fırsatlardan yararlanın…