En Yeni Ev Dekorasyonlarını Takip Edin

Medusa Home Blog

Sürdürülebilir Mobilya Nedir?

Sürdürülebilir Mobilya Nedir?

Son zamanların popüler mobilyalarından sürdürülebilir mobilyaya ilgi gün gittikçe büyüyor. Peki, sürdürülebilir mobilya nedir? Sürdürülebilir mobilyalar en özet tabirle çevre dostu, üretimde çevreye zarar vermeyen mobilyalardır. Siz de mobilyalarınızı yenilemek istiyorsanız bu mobilya türünü tercih etmek isteyebilirsiniz.

Döner Sandalye Modelleri - 5 ÖNEMLİ ÖZELLİK!

Döner Sandalye Modelleri - 5 ÖNEMLİ ÖZELLİK!

Döner sandalyeler, birçok yerde gündelik hayatımızın vazgeçilmez mobilyalarından birisidir. Hem estetik görünümleriyle hem de pratik kullanımlarıyla özellikle ev ve iş yerlerinde sıklıkla tercih edilirler. Birbirinden çeşitli döner sandalye modelleri vardır. Döner sandalyelerin birçok farklı modeli bulunmakla birlikte, her biri belirli ihtiyaçlara yönelik tasarlanmıştır.

Sandalye Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler - 9 TÜYO!

Sandalye Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler - 9 TÜYO!

Sandalyeler evinizde olmazsa olmaz mobilyalardan birisidir. Yemek masalarında, çalışma masalarında bizlere hem konfor hem de işlevsellik sunan sandalyeler, birbirinden çeşitli olarak üretilmektedir. Sandalye seçiminde dikkat edilmesi gerekenleri sizlere anlattık.

Birbirinden farklı ve çeşitte bulunan sandalyeleri satın alırken bazı noktalara dikkat etmek gerekiyor. Unutmayın ki, doğru sandalye seçimi hem konforunuzu artırır hem de mekanınızın tarzını yansıtır. Zira doğru bir sandalye almak düşünüldüğü kadar basit değil Bu bilgiler ışığında daha uzun ömürlü, rahat ve dekorasyonunuza uygun sandalyelere kavuşacaksınız...

Otel Lobi Mobilyaları Medusa Home'da!

Otel Lobi Mobilyaları Medusa Home'da!

Otellerin lobileri, otel hakkında insanların ilk izlenimleri sağladıkları yerlerdir. Bu nedenle otel lobi mobilyalarının seçimi oldukça önemli bir konudur. Sizlere bu konuda detayları aktaracağız. Otel resepsiyon modellerinden, lobi koltuklarına kadar bilinmesi gerekenlerden bahsedeceğiz. 

İsteğe Göre Mobilya Üretimi Medusa Home’da!

İsteğe Göre Mobilya Üretimi Medusa Home’da!

Günümüzde mobilya imalatı yalnızca hazır tasarımlar ile değil isteğe bağlı siparişlerle de üretilmektedir. Pek çok kişi kişiye özel mobilya imalatı için firma aramakta ancak kurumsallaşan markalar bu talebe cevap vermemektedir. Medusa Home Mobilya olarak hem isteğe göre mobilya üretiminde hem de kişiselleştirilen tasarımlarımızla tüm bu taleplere de cevap vermekteyiz. Ölçüye göre mobilya siparişi hakkında tüm merak ettikleriniz ise sizlerle Medusa Home Blog’da yer buluyor…

En İyi Mobilya Ağacı Nedir?

En İyi Mobilya Ağacı Nedir?

Mobilya alacaklar veya yenileyecekler için akıllarındaki en büyük soru dayanıklı olan mobilyayı alıp almadığı sorusudur. Kaliteli bir mobilyayı almayı herkes ister. Bunun için en önemli etken elbette mobilyanın yapıldığı malzemedir. Peki, en iyi mobilya ağacı nedir? Sizlere detaylarıyla anlatacağız. Bu şekilde uzun yıllar boyu gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz mobilyaları bulurken zorlanmayacaksınız. Elbette "En iyi" mobilya ağacı tercihi kişisel zevklere, bütçeye ve kullanım alanına bağlıdır. En sağlam ağaç sıralamasından size en uygun olanları seçebilirsiniz.

İngiliz Tarzı Mobilya Nedir? Tüm Detaylarıyla!

İngiliz Tarzı Mobilya Nedir? Tüm Detaylarıyla!

İngiliz tarzı mobilyalar, İngiltere kültürünün ve sanat anlayışının ev eşyalarına yansımış adını temsil etmektedir. İngiliz kültürünün zengin üretim geleneğine dayanan mobilya tarzı da bu şekilde yüzyıllardır süregelmiştir. Günümüzde ise bu mobilya geleneğinin modern dokunuşlarla harmanlanmasıyla Medusa Home markası üretime devam etmektedir.

İtalyan Tarzı Mobilya Nedir? Şıklığın Mobilyayla Buluşması…

İtalyan Tarzı Mobilya Nedir? Şıklığın Mobilyayla Buluşması…

İtalyan tarzı mobilyalar, zarif tasarımlar, kaliteli işçilik ve estetik açıdan zengin detaylardan oluşan bir stile sahiptirler. İtalyan kültürünün zengin mirası ve sanat anlayışından doğan bu tarzın mobilyalara yansıması tüm dünyaya yayılmıştır. Yüzyıllar boyunca ev dekorasyonunda öne çıkan İtalyan stilinin mobilyalara aktarımı da zarafet, simetri ve denge içerisinde üretilmektedir.

Ev Dekorasyon Fikirleri - 2024 Önerileri!

Ev Dekorasyon Fikirleri - 2024 Önerileri!

Ev dekorasyonu herkes için oldukça önemli konulardan bir tanesidir. Yaşam alanlarınızı kendinize göre dekore etmek, bir denge oluşturmak ve sizi rahat hissettirecek bir alan oluşturmak çok önemlidir. 

Mobilya Çiziği Nasıl Giderilir?

Mobilya Çiziği Nasıl Giderilir?

Mobilyalarınız zamanla ya da bir kazayla çizilebilir. Bu durum her ne kadar çözümsüz görünse de hiç endişe etmeyin. Çünkü bunun çözümleri var! Çözümleri diyoruz çünkü mobilyanın yapısına, malzemesine göre çözümler değişebilmekte.

Feng Shui Yatak Odası Dekorasyonu

Feng Shui Yatak Odası Dekorasyonu

Eski bir Çin yerleşim uygulaması olarak günümüze kadar uzanan bu felsefe, daha pozitif bir hayata sahip olmak isteyenler için hala oldukça popüler! Bu yazıda da temel olarak Feng Shui yatak odası dekorasyonunu ele alacağız.

Minimalist Dekorasyon Nedir? Mobilyalarda Kullanımı

Minimalist Dekorasyon Nedir? Mobilyalarda Kullanımı

Minimalist ev dekorasyonu nedir merak edenler için tüm detaylarıyla inceledik. Minimalist mobilya fikirleri ve fiyatlarını Medusa Home blogdan ulaşabilirsiniz. Evlerini sadeleştirmek isteyenler için işte o detaylar...

1 2 3 4 5 6 7
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.