Türkiye'den Yurtdışına Mobilya Gönderimi

Türkiye'den Yurtdışına Mobilya Gönderimi

Medusa Home sizler için Türkiye’den yurtdışına mobilya gönderimi sağlama konusunda öncü bir hizmet sunmaya devam ediyor. Avrupa ülkeleri başta olmak üzere dünyanın sayısız ülkesinde 1. Kalite mobilyalarımızı özenle taşımaya devam ediyoruz.

Binlerce mobilya modeli arasından dilediğiniz ürünleri satın alarak, en özel fiyat güvencesiyle dilediğiniz noktada teslim alabilirsiniz. Her model koltuk takımı yemek odası takımları, yatak odası takımları ve daha birçok mobilyayı dünyanın birçok noktasına da özenle paketleyerek ulaştırıyoruz.

Türkiye’den Avrupa’ya Mobilya Gönderiminde Hangi Ülkeler Yer Almakta

Türkiye’den Avrupa’ya Mobilya Gönderiminde Hangi Ülkeler Yer Almakta

Medusa Home, Avrupa’ya mobilya gönderiminde de yurtiçi satışlarda olduğu gibi öncü konumdadır. Her yıl Avrupa’nın onlarca ülkesinden ve çeşitli ülkelerden müşterilerimiz Medusa Home markasını tercih etmektedir.

Artık Türkiye’den mobilya getirmek için seçenekler arasında kaybolmanıza gerek yok! Medusa Home markasıyla Avrupa başta olmak üzere dilediğiniz her noktaya teslimat yapılmaktadır. Türkiye’den Avrupa’ya mobilya gönderiminde yer alan başlıca ülkeler ise şunlardır;

 • Almanya
 • Fransa
 • Belçika
 • İsviçre
 • Romanya
 • Portekiz
 • İspanya
 • Avusturya
 • Hollanda
 • Yunanistan
 • Bulgaristan
 • Polonya

Ancak mobilya gönderimi sağladığımız ülkeler bunlarla da kısıtlı değildir. Avrupa ülkelerinin yanı sıra Danimarka, İngiltere, Amerika Birleşik Devletleri, Azerbaycan, Gürcistan, Katar, Dubai ve daha birçok ülkeye mobilya gönderimi sağlanmaktadır.

Yurtdışına Mobilya Gönderme Fiyatları

Yurtdışına Mobilya Gönderme Fiyatları

Yurtdışına mobilya gönderme fiyatları, gönderilecek mobilyanın ölçülerine, adet sayısına ve gönderilen adresin mesafesine göre değişiklik göstermektedir. Size sunulan fiyatlar gümrük vergisi ve taşıma dâhil toplam fiyattır, ekstra bir ücret talep edilmemektedir.

En düşük fiyat güvencesiyle en yüksek kalitede ürünleri uygun fiyatlar ile adresinize kadar gönderiyoruz. Ürün modeli, rengi, kumaşı ve detaylarını seçerek uzman ekibimizden fiyat alabilirsiniz. Hangi ürün veya ürün gruplarını satın alacaksınız detayları aşağıda yer alan iletişim numaramız üzerinden kolayca öğrenin!

Türkiye’den Yurtdışına Mobilya Gönderimi Süreci Nasıl İşliyor?

Türkiye’den Yurtdışına Mobilya Gönderimi Süreci Nasıl İşliyor?

Türkiye’den yurtdışına mobilya gönderimi sürecinde satın aldığınız ürünler, gönderilecek ülkeye göre ve ürün çeşidine göre hesaplanmakta ve fiyata eklenmektedir. Ardından ürünlerimiz yol sürecinde hiçbir zarar görmeyecek şekilde korunaklı bir paketleme işlemi görmektedir.

Özenle sarılan mobilyalar taşıyıcı tırlara yüklenerek belirtilen adrese doğru yola çıkmaktadır. Gümrük vergisi, taşıma ve ek masraflar dâhil olarak ödenen ücrete ek hiçbir masraf karşınıza çıkmamaktadır. Mobilyalar hasarsız, görseldeki ürünler ile aynı görünüme sahip 1. Sınıf işçilikle üretilmekte ve tarafınıza teslim edilmektedir.

Yurtdışına Mobilya Gönderen Firmalar Arasında Öncü: Medusa Home

Yurtdışına Mobilya Gönderen Firmalar Arasında Öncü: Medusa Home

Yurtdışına mobilya satışı denince akla gelen firmaların başında Medusa Home yer almaktadır. Her yıl yüzlerce kişiye dünyanın farklı noktalarında teslimat yapan firmamız 1. sınıf İnegöl mobilyaları sizlerin beğenisine sunmaktadır.

Şıklık ve modernliğin ölçüsü Medusa Home mobilyalarını incelemek için Medusa Home ana sayfamızdan tüm ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Uzman ekibimizle de iletişime geçerek yaşadığınız ülkeye mobilya gönderimi için tüm detayları öğrenebilirsiniz.