Berjer Ürün Grupları - Tv Koltukları
7.500,00 TL
6.150,00 TL
12.000,00 TL
9.750,00 TL
12.000,00 TL
9.750,00 TL
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

Tv Koltuğu ve Baba Koltuğu Modelleri

Gün sonu yorgunluğundan bir an önce kurtulmak ve akşamınızı en verimli şekilde değerlendirmek mi istiyorsunuz?  O halde şu anda en doğru adreste bulunuyorsunuz. Çünkü sizlere bu konfor yaşatacak olan TV koltuğu modelleri sitemizde!  Vücut anatomisine uygun olarak dizayn edilen ve en kaliteli malzemeler kullanılarak, kusursuz bir işçilikle üretilen televizyon izleme koltukları incelemeniz için sizi bekliyor. 

Ultra konfor sunması için geliştirilen en iyi tasarım seçeneklerini sadece sitemizde bulabilirsiniz. Tüm vücudunuzu dinlenme pozisyonuna kolaylıkla almanızı sağlayan dinlenme ve uzanma koltukları tekli olarak hazırlandığı için evinizin  ya da ofisinizin herhangi bir yerinde konumlandırabilirsiniz. En şık baba koltuğu modellerini dizlere geniş bir seçenek yelpazesi eşliğinde sunuyoruz.

TV Koltuğu Modellerinde Premium Konfor Burada!

Modern ya da klasik tüm dekorasyon tarzlarına anında uyum sağlayabilecek olan TV koltukları en güzel döşemelik kumaşlarla kaplandığı için sadece rahatlık değil şıklık  beklentisini de fazlasıyla karşılıyor. Kaliteli malzemeleri sayesinde uzun yıllar deforme olmadan ve yıpranmadan kullanabileceğiniz koltuk modelleri arasında favori renklerinizi kolaylıkla bulabilirsiniz. Mavi, gri, kahverengi, hardal sarısı, kiremit rengi gibi popüler renkleri de sizlere sunuyoruz.

Pratik bir şekilde açılarak tek kişilik bir yatak konforunu sunabilen,  uzanarak dinlenme ihtiyacını en kolay şekilde karşılamanızı sağlayan en rahat TV koltuğu çeşitleri büyük bir ilgi görüyor. Sizlere sitemizde bu ürün modellerini de farklı tasarımlar ve farklı renkler eşliğinde inceleme şansını sunuyoruz. Dilerseniz tercihinizi sallanan koltuk modellerinden yana da kullanabilirsiniz.

Dinlenme Koltuğu Modellerinde Uygun Fiyat Fırsatı Var!

Dinlenme koltuğu modellerini dilerseniz  ayaklarınızı uzatabileceğiniz bir puf ile birlikte de  satın alabilirsiniz. Sizlere bu tasarımlar için en uygun fiyatları sunuyor ve yıl boyunca daha düşük fiyat politikamızı koruyoruz. İhtiyacınız olan tüm mobilyalar gibi TV koltuğu modellerini de düşük bir bütçeyle sitemizden temin edebilirsiniz.

Yaşam alanlarınızın konforunu ve televizyon izleme keyfinizi ikiye katlayacak olan ucuz TV koltuğu çeşitleri de seçenekleriniz arasında yer alıyor. Sitemizde bulunan tüm modelleri fiyatları ile birlikte incelemeden sakın karar vermeyin. Kaliteyi ucuza almanızı sağlayacak olan tüm tasarımlar benzersiz bir şıklık ve rahatlık sunuyor. Bu konforlu koleksiyonumuzu hemen şimdi keşfetmeye başlayın!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.