Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Yavrulu Baza

Evinizdeki mobilyaların işlevsel özelliklerle donatılmış olması yaşam konforunuzu da arttırır. İşte bu nedenle sizlere küçük alanları en verimli şekilde kullanmanızı sağlayacak olan ve işlevsel özellikleri ile beğeni toplayan mobilya tasarımlarını en uygun fiyatlarla satın alma şansını sunuyoruz. Yavrulu baza modelleri genç odası mobilya modellerine büyük bir konfor kazandırıyor.

En kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen ve bu sayede çok uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanılabilen yavrulu bazalar kardeşlerin aynı odayı kullanması gerektiğinde yatak ihtiyacını rahatlıkla karşılayabiliyor. Açılıp kapanabilen ve kullanılmadığında görsel açıdan da bir sorun yaratmayan tasarım seçenekleri alternatifleriniz arasında bulunuyor. Bu tasarımlar çocuklarınızın arkadaşlarının yatılı olarak sizde kaldığı zamanlarda da yatak ihtiyacını rahatlıkla karşılayabiliyor.

Küçük Evlerde İmdadınıza Yetişecek Yavrulu Baza Modelleri

Yavrulu baza çeşitleri misafir odalarında kullanım için de ideal bir mobilya modeli oluyor. Özellikle yer sıkıntısı yaşanan evlerde yatılı misafir ağırlamak istendiğinde bu tasarımlar devreye girebiliyor ve misafirlerin en iyi şekilde ağırlanmasını sağlıyor. Sizler için bu özel koleksiyonu hazırlarken geniş bir renk skalası sunmayı ihmal etmedik. Beyaz, krem rengi, kahverengi, venge gibi sık tercih edilen renklerin yanı sıra mavi, kırmızı, turuncu ve pembe gibi canlı renklere de yer verdik!

Bu arada seçenekleriniz arasında ranzalı olarak dizayn edilen modellerin de bulunduğunu belirtmek isteriz. Tek bir alanda  iki ya da üç farklı yatak ihtiyacını karşılayabilen bu tasarımlar yılın tüm mobilya trendlerine uygun olarak dizayn edilmiş olması ile de beğeni topluyor.  Üstelik bu benzersiz tasarımlara sahip olmak için yüksek rakamlardan oluşan bir bütçe ayırmak zorunda değilsiniz! Sitemizde tüm yıl boyunca en uygun fiyat avantajı var!

İndirimli Yavrulu Baza Modellerini Gördünüz mü?

Kalitesi, renkleri, şıklığı ve işlevselliği ile  istisnasız her evin en önemli mobilya ihtiyaçlarından biri olan yavrulu baza çeşitleri, cazip fiyatları bakımından da yüz güldürüyor. Bu tasarımlar arasında ucuz model seçenekleri de mevcut. Aynı zamanda indirimli ve kampanyalı olan ürün modellerine de göz atabilirsiniz. Tasarım seçenekleri azalmadan siz de tercihinizi yapın ve siparişinizi tamamlayın!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.