Yatak Odaları Alt Kategorileri
40.400,00 TL
29.500,00 TL
42.000,00 TL
31.000,00 TL
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

2022 Avangarde Yatak Odası Modelleri

Avangarde yatak odası modelleri temel olarak lüksün simgesi olsa da biraz daha sadeleşmiş hatlarıyla, modern çizgilere bürünmüş haliyle, çizgilerinde oyma oranı azaltılmış, parlak ve beyaz rengin çok kullanıldığı modellerdir. Klasik yatak odası modellerini sevenler bu stildeki modelleri de beğenecektir. Geçmişi yansıtan desenlerin yer aldığı modellerin çoğu modern haliyle sunulmaktadır. Yatak odası çeşitlerinde kullanılan kumaşlarda zengin bir seçeneğe sahiptir. Baskılı kumaşlar, kadife modellerde çok kullanılabilir. Bunların arasından zevkinize uyum sağlayan bir modelde karar kılabilirsiniz.

Yatak odası uyku ve dinlenme için tercih ettiğimiz evin içindeki en özel yerler arasındadır. İçinde komodin, şifonyer, karyola, gardırop gibi parçalardan oluşan mobilyalar yer alır. Hayalinizdeki yatak odasına sahip olmak için zevkinizi yansıtacak yatak odası mobilyalarını tercih etmelisiniz. Klasik dekorasyonu sevenler için avangarde yatak odası modelleri ve fiyatları çok cazip gelecektir. Hayalinizdeki yatak odasının bu olduğunu düşünüyorsanız modellerimizi inceleyebilirsiniz.

Avangarde Yatak Odası Modelleri Modern ve Klasik Akımın Yansıması

Yatak odanız modern çizgilere sahip olsun, ancak geçmişin izlerini taşısın istiyorsanız Avangarde modeller istediğiniz mobilyalar olabilir. Stilinizi yansıtmak için aradıklarınızı bu modellerde bulabilirsiniz.

Yatak odasındaki konfor ve rahatlık istedikleriniz gerçekleşirse mümkün olabilir. Bu konuda herkesin beklentisi farklıdır. Bu yüzden yatak odanıza yerleştireceğiniz mobilyaları kendiniz seçmelisiniz. Aslında ev dekorasyonunda diğer alanlarda tercih edilen stiller de kişinin zevkini yansıtır. Bu nedenle yatak odanız salon ve diğer alanlardaki dekorasyondan pek farklı olmaz. Avangarde modelleri her mekânda kullanabilirsiniz.

Avangarde yatak odası modelleri ve fiyatları bütçenize uygun olup, istediklerinize ulaşmanıza yardımcı olacak düzeydedir. Bu modellerin tasarımında çoğu zaman altın renginde zarif desenler kullanılır. Genellikle beyaz lake üzerindeki etkisi de harika olur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.