Ofis Mobilyaları Nelerdir? Modelleri ve Güncel Fiyatları…

İşyerlerimizdeki mobilyalarda konfor, fonksiyonellik ve sağlamlık olmazsa olmazlarımızdır. İşyerinde çalışanların konforu, iş verimliliği açısından eşyaların fonksiyonelliği ve uzun yıllar dayanıklılık herkesin öncelikli tercihleri arasındadır. Ofis mobilyaları da bu nedenle ihtiyaçların ve taleplerin yüksek olduğu ürün gruplarındandır.

Büro mobilyalarındaki bu talep de Medusa Home markamızın ürünleriyle eksiksiz karşılanmaktadır. Ofislerde kullanılabilecek olan mobilyalarımız da sağlamlık, şıklık, konfor ve uygun fiyat avantajlarıyla satışa sunulmaktadır. Koltuk takımları, masalar, dekorasyon ürünleri ve daha birçok çalışma alanında kullanılacak mobilyalar web sitemizde yer almaktadır. Çalışma hayatınıza konfor ve şıklık katmak için işte o detaylar...

Ofis Mobilyaları Nelerdir

Ofis Mobilyaları Nelerdir?

İşyelerinde çoğu zaman evlerimizde geçirdiğimiz vakitten daha fazla vakit geçirmekteyiz. Günümüzün en önemli vaktini burada geçirirken de her an ofis mobilyalarını kullanmaktayız. Koltuklar, çalışma masaları, raflar veya sandalyeler de büroların olmazsa olmazlarıdır. Tabii ofis mobilyaları da kendi içerisinde farklı model ve çeşitlere sahip olarak sınıflanmaktadır. Ofis mobilyaları başlıca ise şunlardan oluşmaktadır;

Masa Takımları ve Çalışma Masaları: masa takımları, yöneticiler için şık ve kombinasyonlardan oluşacak şekilde tasarlanmış ürünlerdir. Makam takımları veya yönetici odası takımları olarak da adlandırılmaktadır. Bunun yanısıra bir de çalışma masaları veya popüler adıyla worktation denilen ürün grubu yer alır. Çalışma masaları tekli, ikili veya daha çok sayıda çalışanın kullanacağı biçimde tasarlanmıştır.

Ofis Sandalyeleri: Ofis mobilyaları içerisinde en önemli ürün gruplarından birisi de sandalyelerdir. Yönetici koltukları olan grup daha gösterişli yüksek sırt destekli ve büyük ebatlıdır. Bir de standart ofis sandayeleri olan grupta tekerlekli döner koltuklar veya sabit ayaklı koltuklar yer almaktadır.

Oturma Grupları ve Koltuk Takımları: Ofislerdeki en dikkat çeken ve konforlu alanlardan birisi de oturma grubu veya koltuklardır. Misafirlerin, müşterilerin veya çalışanların oturacağı alanlardaki koltuklar hem şık, hem konforlu hem sağlam olacak şekilde seçilmelidir. Medusa Home ofis mobilyaları konusunda da koltuk takımı sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Toplantı Masaları ve Sandalyeler: Toplantı masaları neredeyse tüm işyerlerinde kalabalık çalışmalar veya iş görüşmeleri gerçekleştirmek amacıyla büyük ebatlı mobilyalardır. Bu mobilyalarda şıklık, konfor ve sağlamlılık gibi faktörlerin yanı sıra kalabalık çalışmaya imkan sunacak ergonomiklikte de olmalıdır. Tabi bir de bu masaların etrafında uzun saatler vakit geçirecek rahatlıkta sandalyeler yer almalıdır.

Dolaplar ve Raflar: İşyeri mobilyalarındaki bir diğer gereklilik de dolaplar ve raflardır. Kesonlar, kilitli dolaplar veya raflar resmi evrakların düzenlenmesi ve saklanmasında son derece işlevsel ve gerekli ürünlerdir. Kitap rafları hem dekoratif hem de işlevsellik ile son derece ihtiyaç içermektedir.

Dekorasyon ve Aksesuarlar: Ofislerdeki belki de ilk olarak göze çarpmayan ancak mobilyaları öne çıkaran etkenlerden birisi de dekorasyondur. Aynalar, saatler, aplikler, lambederler, portmantolar veya kitaplıklar ofislere şıklık ve motive edici bir ortam sağlamaktadır. 

Büro Mobilyaları Nelerdir

Büro Mobilyaları Nelerdir? Nasıl Seçilmelidir?

Büro mobilyaları, ofis mobilyalarıyla aynı anlama gelmektedir. İşyerlerinde kullanılan mobilya türleri için adlandırılmaktadır. Çalışma ortamlarındaki günlük işlerin kullanılması amacıyla tasarlanmış ve üretilmişlerdir. Verimliliğin ve estetiğin bir araya geldiği ofis mobilyalarında doğru seçim de son derece önemlidir. Bu konuda mobilya alacaklara tavsiyeler başlıklı yazımızı da okuyarak mobilya seçiminde doğru adımları atabilirsiniz. Doğru ofis mobilyası seçiminde de dikkat edilmesi gerekenler başlıca şunlardır;

  • Bütçe
  • Boyutları Belirleme
  • Konfor
  • İşlevsellik
  • Renkler
  • Dayanıklılık

Ofis Mobilyaları Fiyatları

Ofis Mobilyaları Fiyatları 2024

Ofis mobilyası denildiği zaman çok geniş bir ürün yalpezesi de ortaya çıkmaktadır. Makam odaları, çalışma masaları, toplantı masaları, sandayeler ve dekorasyonlar... Durum böyle olunca da her ebata her materyale ve her adete göre de farklı bir fiyatlandırma yapılmaktadır. İnegöl Mobilya Medusa Home markası kendi üretim atölyeleri ve satış mağazalarında da talepler doğrultusun ofis mobilyaları üretmektedir. Bunun yanı sıra koltuk takımları, oturma grupları, köşe takımları, aydınlatma ve dekorasyon ürünleri veya kitaplıklar gibi birçok ürünü de halihazırda satışa sunmaktadır.

Medusa Home tüm mobilya gruplarında olduğu gibi ofis mobilyaları ve büro dekorasyonun da 2024'e özel indirim avantajları sunmaktadır. İndirim fiyat seçenekleriyle birlikte kredi kartına taksit, ön ödemeli kapıda ödeme, havale indirimi gibi avantajlar sunmaktadır. Büro mobilya fiyatlarında uygun seçenklerden yararlanmak için medusahome.com.tr adresinden seçeneklerimize göz atın...

Tasarım Ofis Mobilyaları Medusa Home’da!

Tasarım Ofis Mobilyaları Medusa Home’da!

İnegöl mobilya denince akla gelen Türkiye'nin en iyi mobilyacısı Medusa Home, ofis mobilyalarında da sizlere eşszi seçenekler sunmaktadır. Özel stilistleri, sektördeki usta üreticileri ve kaliteli üretim anlayışıyla büro mobilyalarında da sıklıkla tercih edilmektedir. Medusa Home koltuk takımları, köşe takımları ve tüm oturma grupları işyerleri ve ofislerin vazgeçilmezleri arasındadır. Ayrıca kitaplıklar, dolaplar, aynalar, aydınlatma ürünleri veya sehpalar en çok satılan büro mobilyaları arasındadır.

Tüm Türkiye'ye güvenli teslimat seçeneği olan Medusa Home ayrıca tüm Avrupa ülkeleri ve dünyanın birçok noktasına da güvenli teslimat sağlamaktadır. Türkiye'den yurtdışına mobilya gönderimi sayfamızdan da tüm detayları öğrenebilirisniz. Ayrıca medusahome.com.tr adresindeki iletişim numaları üzerinden de detayları öğrenebilir ve indirim avantajlarından yararlanabilirisiniz.