Oturma Odaları Ürün Grupları - Sandıklı Koltuk Takımları
19.525,00 TL
14.025,00 TL
3+3+1
3+3+1
18.500,00 TL
12.950,00 TL
3+3+1
Yataklı ve Sandıklı
3+3+1
Yataklı ve Sandıklı
18.750,00 TL
13.750,00 TL
3+3+1
Yataklı ve Sandıklı
3+3+1
Yataklı ve Sandıklı
19.750,00 TL
14.750,00 TL
3+3+1
Yataklı ve Sandıklı
3+3+1
Yataklı ve Sandıklı
18.750,00 TL
13.750,00 TL
3+3+1
Yataklı ve Sandıklı
3+3+1
Yataklı ve Sandıklı
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Sandıklı Koltuk Takımı Modelleri

En şık ve en kaliteli koltuk takımı modellerine sahip olmak için mobilya mağazaları arasında mekik dokumanıza hiç gerek yok. Sitemize tıklamanız durumunda en kaliteli malzemeler kullanılarak hazırlanan ve şıklığı ile göz kamaştıran onlarca farklı model seçeneği karşınıza çıkıyor. İncelediğiniz bu koleksiyonda sandıklı koltuk takımı modellerini sizlerle buluşturuyoruz. Tamamı modaya ve trendlere uygun olarak hazırlandı.

Sizler için büyük bir özenle tasarlanan sandıklı koltuk takımı modelleri özellikle kalabalık ailelerin adeta imdadına yetişiyor. Kullanmadığınız eşyaları düzenli ve güvenli bir şekilde muhafaza etmeniz de sağlayan sandıklı koltuk takımları ile evinizin çok daha düzenli bir görünüm kazanmasını sağlayabilirsiniz. Üstelik bu tasarımların tümü en iyi materyaller kullanılarak, kusursuz bir işçilikle üretildi.

Evinizin stiline uygun bir görünüm sergileyen model seçeneklerini sitemizde alternatif renkleri ile birlikte inceleyebilirsiniz. İskelet ve sandık bölümü başta olmak üzere döşemelik kumaş ve sünger bölümleri de büyük bir özenle seçilen ve bu sayede deforme olmadan çok uzun yıllar kullanabileceğiniz koltuk takımı tasarımları salonların yanı sıra misafir odaları ve oturma odalarında da tercih edilebilir.

Sade Ve Gösterişli Koltuk Takımlarıyla Evinizin Konfor Çıtası Yükseliyor!

Sizler için hazırladığımız bu benzersiz koleksiyon içerisinde ofiste kullanım için tercih edebileceğiniz koltuk takımı modellerini de bulabilirsiniz. Aynı zamanda yeni evli çiftler için dizayn edilen ve gösterişli bir görünüm sergileyen sandıklı koltuk takımları da seçenekleriniz arasında yer alıyor. Sade bir görünümden uzaklaşmak istemeyenleri de unutmadık! Sadelikten doğan şıklığı net bir şekilde yansıtan koltuk takımları da incelemeniz için sizi bekliyor.

Vücut anatomisine uygun bir forma sahip olması, koltuk takımlarının konfor beklentisini maksimum düzeyde karşılamasını sağlıyor. Klasik, country, avangarde ya da modern stilde dizayn edilmiş olan sandıklı koltuk takımı modelleri arasında gerektiğinde 2 kişilik bir yatağa dönüşen modelleri de görebilirsiniz.

Yatılı misafir ağırladığınız zamanlarda imdadınıza yetişecek olan bu koltuk takımlarını tüm detayları ile mutlaka inceleyin. Tüm tasarımlar için sizlere en uygun fiyatları sumakla kalmıyor aynı zamanda yüz güldüren ödeme kolaylıklarından faydalanmanızı da sağlıyoruz. Böylelikle bütçenizi zorlamadan keyifli ve bir o kadar da kazançlı bir alışveriş yapabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.